Co to jest abelit (definicja)?

Czy wiesz już co to jest abelit?

Inne definicje:

zabsorbowałby
(...) procesów życiowych w organizmie.Zastosowanie w metaforyceW metaforyce, "zabsorbowałby" jest używane w odniesieniu do pochłaniania uwagi lub emocji przez coś lub kogoś. Na przykład, wchłanianie informacji przez umysł może być porównane do wchłaniania gąbki przez wodę. Podobnie, wchłanianie negatywnych emocji przez osobę może być porównane do wchłaniania przez nią toksycznych substancji.Podsumowanie"Zabsorbowałby" jest odmianą czasownika "zabsorbować", które oznacza wchłanianie lub pochłanianie czegoś przez (...)

lafy
(...) często jest to wyraz dezaprobaty lub krytyki.W niektórych środowiskach, na przykład wśród młodzieży, słowo "lafy" może być używane w sposób pozytywny, jako określenie osoby, która nie przejmuje się zbytnio obowiązkami i żyje w zgodzie ze swoimi potrzebami i pragnieniami. Jednak w większości przypadków jest to określenie negatywne i nie pożądane.PodsumowanieLafy jest to odmiana słowa lafa, które w języku potocznym oznacza lenia lub leń. Jest to określenie stosowane w stosunku do osób, przedmiotów lub sytuacji, (...)

Waganowice
(...) znane przede wszystkim z pięknych krajobrazów i malowniczych widoków. Otaczające wieś wzgórza i lasy są idealnym miejscem dla miłośników pieszych wycieczek i wędrówek rowerowych. W okolicy znajdują się również liczne zabytki, w tym kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej z XIV wieku oraz pałac z XIX wieku, który obecnie pełni funkcję ośrodka kultury.Historia WaganowicPierwsze wzmianki o Waganowicach pochodzą z XIII wieku. Wieś ta była wówczas własnością szlachecką, a jej nazwa wywodzi się od imienia jej (...)

zabazgrz
(...) dbałości o estetykę. Jest to więc określenie pejoratywne, które może być używane w celu wyrażenia dezaprobaty lub krytyki.Przykładowe użycie słowa zabazgrz może mieć miejsce w sytuacji, gdy ktoś zostawi na biurku po sobie bałagan lub gdy dziecko pomaluje twarz farbami w sposób nieporządny. Można również użyć go w kontekście sztuki, na przykład mówiąc o abstrakcyjnym obrazie, który wydaje się być pomazany różnymi kolorami bez konkretnego celu czy przesłania.Zabazgrz jest także często stosowane w odniesieniu (...)

tajniejszych
(...) z czymś nieznanym i ukrytym. Jednakże, warto pamiętać, że niektóre rzeczy są lepiej trzymane w tajemnicy, a ich ujawnienie może mieć negatywne konsekwencje.

pagerowi
(...) telefon komórkowy. Mimo że zostały wyparte przez nowocześniejsze technologie, w niektórych branżach wciąż są wykorzystywane ze względu na swoją niezawodność i prostotę obsługi. Pager jest więc ważnym elementem historii komunikacji elektronicznej i przypomina nam o postępie technologicznym, który dokonał się w ostatnich dekadach.

jadach
(...) transportem na wsi.Jadach jest również często stosowany w kontekście sportów motorowych, takich jak wyścigi samochodowe czy motocyklowe. Może odnosić się do kierowców lub zawodników, którzy jadą lub ścigają się na torze lub w terenie.PodsumowanieJadach jest nieformalnym słowem, które jest odmianą słowa "jadący". Oznacza osobę lub grupę osób, które się poruszają lub podróżują z jednego miejsca do drugiego. Może być również używane w kontekście pojazdów lub wydarzeń masowych. Jest to słowo, które jest często (...)

Waganka
(...) znaleźć kilka zabytkowych kapliczek i krzyży.Mieszkańcy Waganki utrzymują się głównie z rolnictwa i hodowli zwierząt. W miejscowości znajduje się kilka gospodarstw agroturystycznych, gdzie turyści mogą odpocząć w spokojnym i sielskim otoczeniu. W ostatnich latach wieś zyskała też na popularności jako miejsce letniego wypoczynku dla mieszkańców Warszawy.Waganka to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą. Miejscowość ta jest też doskonałą bazą wypadową do pobliskich atrakcji (...)