Co to jest abolicjonistek (definicja)?

Czy wiesz już co to jest abolicjonistek?

Inne definicje:

obciosujące
(...) kontekście organizacji imprezy, możemy mówić o obciosywaniu listy gości, czyli wybieraniu tylko najważniejszych osób, aby zmieścić się w określonym budżecie lub przestrzeni. Innym przykładem może być obciosywanie wydatków, czyli redukcja kosztów, aby oszczędzić pieniądze.Obciosujące w dosłownym znaczeniuW dosłownym znaczeniu, obciosujące oznacza przycinanie, usuwanie lub skracanie czegoś fizycznie. Może to dotyczyć różnych przedmiotów lub materiałów, takich jak włosy, paznokcie, tkaniny, drewno itp.Przykładowo, (...)

labiodentalny
(...) polega na zbliżeniu dolnej wargi do górnych zębów i wydychaniu powietrza przez szczelinę między nimi. W języku polskim są to głównie spółgłoski bezdźwięczne, jednak w innych językach mogą występować również spółgłoski dźwięczne. Spółgłoski labiodentalne są wykorzystywane do tworzenia różnych wyrazów oraz mogą mieć różne znaczenia w zależności od języka. Dzięki nim język staje się bogatszy i bardziej różnorodny.

takielaże
(...) wykorzystywane głównie w rozmowach towarzyskich. Może być także wykorzystywane przez osoby, które chcą wprowadzić do rozmowy element humoru lub ironii. Warto jednak pamiętać, że użycie tego słowa może być nieodpowiednie w niektórych sytuacjach, dlatego należy uważać na jego stosowanie i dostosować je do danej rozmowy czy kontekstu.Podsumowując, takielaż jest odmianą słowa "takie", które jest wykorzystywane w języku potocznym i na platformach internetowych. Nie ma ono swojego konkretnego znaczenia, a jego (...)

fajczylibyście
(...) odmienia się przez dodanie końcówki -ę, np. "będę fajczył", "będziesz fajczył".W trybie rozkazującym odmiana jest nieco inna, ponieważ dodaje się końcówkę -cie, np. "fajczcie". W odmianie bezokolicznika, czyli formy podstawowej, nie występuje końcówka, np. "fajczyć".Użycie słowa "fajczyć" w zdaniachSłowo "fajczyć" jest bardzo popularne w języku potocznym i często używane w różnych kontekstach. Przykładowe zdania z jego użyciem to: "Nie fajczyłbym papierosa, gdybym był na Twoim miejscu", "Fajczy z tego (...)

ablegatów
(...) zadanie nawiązywać kontakty, negocjować, promować lub reprezentować interesy swojej instytucji. Ich rolą jest przekazywanie informacji i budowanie relacji w imieniu swojej organizacji, dlatego też są ważnymi i nieodzownymi elementami w różnych dziedzinach życia.

żabieńcowca
(...) bardzo niezręczne lub niezdolne do wykonywania pewnych czynności. W takim przypadku, słowo to może mieć negatywne konotacje i być używane jako wyzwisko lub obraza.Rodzaje żabieńcowcówIstnieje kilka rodzajów żabieńcowców, zależnie od kontekstu, w jakim jest używane to słowo. W medycynie, możemy wyróżnić żabieńcowców fizycznych, czyli osoby lub zwierzęta, które cierpią na niepełnosprawność fizyczną, uniemożliwiającą im swobodne poruszanie się.Ponadto, w kontekście społecznym, możemy mówić o żabieńcowcach (...)

sadomasochistami
(...) które muszą być przestrzegane, aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka dla zdrowia i bezpieczeństwa. Wiele osób, które identyfikują się jako sadomasochiści, podkreśla, że jest to dla nich tylko jedna z wielu sfer ich życia, a nie jedyna forma wyrażania swojej seksualności czy tożsamości.

jadalnym
(...) dla spożycia. Niektóre mogą być trujące lub zawierać substancje, które są szkodliwe dla zdrowia. Dlatego ważne jest, aby zawsze upewnić się, czy dana roślina jest bezpieczna dla spożycia. Wiele roślin jadalnych jest również wykorzystywanych w medycynie naturalnej ze względu na swoje właściwości lecznicze. Jadalność zwierząt Podobnie jak w przypadku roślin, nie wszystkie zwierzęta są jadalne. Niektóre są trujące lub niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Jednak wiele zwierząt jest wykorzystywanych jako (...)