Co to jest abolicjonistycznym (definicja)?

Czy wiesz już co to jest abolicjonistycznym?

Inne definicje:

talmudyzm
(...) do ogółu praw i twierdzeń opartych na Talmudzie, będącym fundamentalnym tekstem religijnym judaizmu. Jest on uważany za główne źródło prawa i moralności w judaizmie. Jednak w przenośni może również oznaczać nadmierną formalność i biurokrację, co może być krytykowane przez niektórych. W każdym przypadku talmudyzm jest ważnym elementem kultury i religii żydowskiej, który wpływa na życie i myślenie wyznawców judaizmu.

wadzącemu
(...) może również być uciążliwa dla swojego otoczenia, np. poprzez ciągłe narzekanie lub krytykowanie innych.Wadzący jako zachowanieWadzący może również oznaczać pewne zachowanie, które jest uciążliwe dla innych. Może to być na przykład brak szacunku dla innych osób, agresywne zachowanie lub brak umiejętności komunikacji. Wadzące zachowanie może być również związane z nieprzestrzeganiem zasad społecznych, co może powodować konflikty i utrudniać życie innym ludziom.Wadzący przedmiotWadzący może również dotyczyć (...)

uautentyczniliby
(...) jest to związane z czymś, co jest niepewne lub niejasne, a wyrażenie to służy do wyrażenia, że gdyby coś zostało zrobione, to byłoby to autentyczne lub prawdziwe. Jest to również sposób na wyrażenie pewnej nadziei lub marzenia o czymś, co może być trudne do osiągnięcia lub niepewnego.W języku polskim istnieje wiele odmian słowa uautentycznić, takich jak uautentyczniłby, uautentyczniłaby, uautentycznilibyśmy czy uautentycznilibyście. Każda z tych form wyraża pewną wizję lub marzenie o tym, co mogłoby się (...)

ucałujecie
(...) lub pożegnania między przyjaciółmi lub członkami rodziny.Ucałujecie jest także często wykorzystywane w kontekście religijnym. W wielu religiach ucałowanie jest symbolem szacunku i oddania. W chrześcijaństwie, ucałowanie krzyża lub relikwii jest wyrazem szacunku dla Boga i świętych. W niektórych kulturach, ucałowanie stóp lub dłoni osoby starszej jest wyrazem szacunku i pokory.Podsumowując, ucałujecie jest odmianą słowa ucałować, które oznacza przykładanie ust do czyjejś skóry lub innej części ciała w (...)

rabowałoby
(...) szczególnie w odniesieniu do przestępstw popełnianych przez grupy zorganizowane.Rabowałoby jest odmianą czasownika "rabować" w trzeciej osobie liczby pojedynczej czasu przeszłego. Może być używane w odniesieniu do różnych sytuacji, w których doszło do kradzieży lub grabieży. Może dotyczyć zarówno pojedynczego przestępstwa, jak i serii działań przestępczych.W potocznym języku słowo "rabować" często jest używane w formie "rabować" lub "rabowałoby", aby wyrazić złość lub niezadowolenie z określonej sytuacji. (...)

ichtiopatologa
(...) chorób ryb. Jest to odmiana słowa "ichtiopatologa", której korzenie wywodzą się z języka greckiego. "Ichthys" oznacza rybę, a "pathos" - chorobę. Ichtipatologia jest więc nauką o chorobach ryb, ich przyczynach, objawach oraz sposobach leczenia.Historia ichtipatologiiPoczątki ichtipatologii sięgają starożytności, kiedy to ludzie zaczęli hodować ryby w celach konsumpcyjnych. Już wtedy zauważono, że ryby mogą być podatne na różnego rodzaju choroby, a ich występowanie może mieć negatywny wpływ na hodowlę. (...)

ceratonia
(...) w przemyśle spożywczym. Jej strąki są bogate w cukry, dlatego też są wykorzystywane do produkcji syropów, mąki i gumy roślinnej, znanej jako karob. Karob jest często stosowany jako substytut kakao, ponieważ jest bezkofeinowy i nie zawiera alergenów. Miąższ z ceratonii jest również wykorzystywany w produkcji kosmetyków i leków. Poza tym, drzewo to jest również wykorzystywane w produkcji papieru, jako drewno konstrukcyjne i do wyrobu mebli.Ceratonia w medycynie ludowejW medycynie ludowej ceratonia jest (...)

rabulistów
(...) które oznacza osobę przebiegłą i nieuczciwą.Tego typu ludzie często wykorzystują swoje umiejętności manipulacji i kłamstwa w życiu zawodowym, aby osiągnąć sukces w biznesie lub karierze. Nie wierzą w uczciwe i legalne sposoby działania, a jedynym celem, który ich interesuje, jest własna korzyść.Manipulacja i kłamstwa jako podstawowe narzędzia rabulistówRabuliści posługują się różnymi metodami, aby osiągnąć swoje cele. Jedną z najczęściej stosowanych jest manipulacja. Polega ona na wpływaniu na innych (...)