Co to jest abonenckiej (definicja)?

Czy wiesz już co to jest abonenckiej?

Inne definicje:

obeliskowe
(...) słowa "obeliskowy", które odnosi się do obelisków - wysokich, wąskich i pionowych monumentów. Pierwsze obeliski pojawiły się w starożytnym Egipcie, gdzie pełniły funkcję grobowców dla faraonów. Obecnie, obeliski są popularne jako pomniki lub elementy architektoniczne, a także są wykorzystywane w sztuce współczesnej. Są one nie tylko imponującym elementem krajobrazu, ale także stanowią ważną część historii i kultury różnych krajów.

tachyfrenicznymi
(...) rozwiązywać problemy.Jedną z cech charakterystycznych dla osób tachyfrenicznych jest szybkie tempo myślenia. Mają one zdolność do szybkiego wyciągania wniosków i podejmowania decyzji. Dzięki temu są w stanie szybko reagować na zmieniające się sytuacje i dostosowywać się do nich.Osoby tachyfreniczne są również bardzo kreatywne. Mają bogatą wyobraźnię i potrafią myśleć poza schematami. Dzięki temu są w stanie wychodzić z nietypowymi rozwiązaniami i tworzyć nowe, innowacyjne pomysły.Należy jednak pamiętać, (...)

hakerami
(...) Jednak większość społeczeństwa kojarzy słowo "haker" z osobami, które działają w sposób nielegalny i wykorzystują swoje umiejętności w celach przestępczych.Hakerzy często posiadają bardzo szeroką wiedzę z zakresu programowania, systemów operacyjnych, sieci komputerowych oraz bezpieczeństwa danych. Są to osoby bardzo inteligentne i kreatywne, które potrafią znaleźć nietypowe sposoby na obejście zabezpieczeń. Wiele osób uważa, że hakerami można zostać tylko poprzez posiadanie wyjątkowych zdolności, jednak (...)

zabłagać
(...) do celu zabłąkaliśmy się w górach i musieliśmy nocować na dziko, ponieważ nie mogliśmy znaleźć drogi powrotnej.3. Mój brat często zabłąka się w swoich myślach i trudno mu się skupić na codziennych obowiązkach.4. W trakcie podróży po egzotycznych krajach warto mieć ze sobą mapę, aby nie zabłąkać się w nieznanych okolicach.5. Zabłąkałam się w sklepie z ubraniami i nie mogłam znaleźć wyjścia. Byłam zdezorientowana i potrzebowałam pomocy pracownika.Zabłąkanie się w metaforycznym sensieZabłąkać się może również (...)

paciorkowi
(...) konkretnych osób, szczególnie dzieci, wyrażając czułość i miłość. Jest to więc bardzo wszechstronne i uniwersalne słowo, które można spotkać w wielu różnych kontekstach.

kaczyzmem
(...) a jednocześnie utrzymuje napięte relacje z niektórymi państwami Unii Europejskiej, szczególnie z Niemcami i Francją.Krytyka kaczyzmuKaczyzm jest szeroko krytykowany przez opozycję oraz część społeczeństwa, która uważa, że styl ten jest niebezpieczny dla demokracji i prowadzi do podziałów w społeczeństwie. Krytycy zarzucają również, że kaczyzm jest wykorzystywany do umacniania władzy i wprowadzania zmian, które są sprzeczne z interesem społecznym.Niektórzy eksperci uważają, że kaczyzm jest również przyczyną (...)

sakralizacjami
(...) sacrum, czyli świętości i boskości. Słowo to jest pochodzenia łacińskiego, od słowa "sacrum" oznaczającego "święte". Sakralizacja jest powszechnie występującym zjawiskiem w różnych kulturach i religiach.Proces sakralizacji może dotyczyć różnych aspektów życia, takich jak miejsca, przedmioty, wydarzenia czy osoby. Przykładem sakralizacji miejsca może być np. świątynia lub miejsce kultu, które jest uznawane za święte i poświęcone bogom lub innym istotom boskim. Natomiast sakralizacja przedmiotów może dotyczyć (...)

gajem
(...) w województwie lubelskim, czy też Gajem Wielkim, wieś w województwie warmińsko-mazurskim. Nazwy te nawiązują do zalesionych terenów, na których zostały założone. Słowo gajem jest także często wykorzystywane w nazwach gospodarstw agroturystycznych czy pensjonatów, które położone są wśród lasów lub na obrzeżach małych gajów.PodsumowanieGajem jest odmianą słowa gaj, które oznacza zalesiony teren lub mały las. Jest to słowo pochodzące z języka staropolskiego, a jego pierwotne znaczenie było związane z oznaczaniem (...)