Co to jest aborcjonistami (definicja)?

Czy wiesz już co to jest aborcjonistami?

Inne definicje:

obciosującej
(...) uzyskać pożądany kształt i długość tkanin, włosów, roślin czy filmów, co przyczynia się do lepszego wyglądu i funkcjonalności przedmiotów.

rabowałoby
(...) Jest to słowo niepoprawne gramatycznie, ponieważ powinno brzmieć "rabowałoby się", jednak w mowie potocznej często pomija się końcówkę "się".Słowo "rabować" pochodzi od łacińskiego słowa "rapere", które oznaczało "chwytać". W języku polskim pojawiło się w XIII wieku i pierwotnie oznaczało uprowadzenie lub porwanie. W późniejszych latach zaczęło być używane w znaczeniu kradzieży lub grabieży, szczególnie w odniesieniu do przestępstw popełnianych przez grupy zorganizowane.Rabowałoby jest odmianą czasownika (...)

jadalnym
(...) dla spożycia. Wiele roślin jadalnych jest również wykorzystywanych w medycynie naturalnej ze względu na swoje właściwości lecznicze. Jadalność zwierząt Podobnie jak w przypadku roślin, nie wszystkie zwierzęta są jadalne. Niektóre są trujące lub niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Jednak wiele zwierząt jest wykorzystywanych jako źródło pożywienia, szczególnie w kulturach, gdzie mięso jest podstawowym składnikiem diety. Wiele gatunków ryb, ptaków i ssaków jest uznawanych za jadalne, jednak istnieją również (...)

paczkownia
(...) działalności, paczkownia może zajmować się pakowaniem różnego rodzaju towarów, takich jak artykuły spożywcze, kosmetyki, produkty elektroniczne czy ubrania.Proces pakowania w paczkowniPierwszym etapem w paczkowni jest przygotowanie odpowiednich materiałów opakowaniowych, takich jak kartony, taśmy klejące, folie bąbelkowe czy inne elementy zabezpieczające. Następnie pracownicy paczkowni pakują produkty zgodnie z ustalonymi standardami i normami, dbając o odpowiednią ochronę towarów w trakcie transportu. (...)

Sądrożyce
(...) wieś należała do biskupstwa wrocławskiego. W kolejnych wiekach zmieniała właścicieli, aż w końcu w 1842 roku została zakupiona przez hrabiego von Reden. W okresie międzywojennym Sądrożyce należały do powiatu oleśnickiego, a po II wojnie światowej weszły w skład województwa wrocławskiego.W Sądrożycach znajduje się zabytkowy kościół pw. św. Michała Archanioła, który został wybudowany w XV wieku. Jest to jednonawowa budowla z wieżą, wewnątrz której znajduje się barokowy ołtarz i późnorenesansowa ambona. (...)

saduceusza
(...) rządów Heroda Wielkiego, który był wspierany przez saduceuszów, doszło do wzrostu konfliktów między tymi dwoma grupami. Po zburzeniu Drugiej Świątyni przez Rzymian w 70 roku n.e., saduceusze stopniowo zanikli jako grupa religijna. Ich doktryna i praktyki zostały wyparte przez judaizm rabiniczny, a sami saduceusze zostali wchłonięci przez inne grupy religijne.PodsumowanieSaduceusze byli grupą religijną, która powstała w starożytnym Izraelu w okresie Drugiej Świątyni. Wierzyli w jedynie w Stary Testament (...)

fabularyzującej
(...) i intrygujących historii, które wciągają czytelników. W filmie i teatrze pozwala na przedstawienie wydarzeń z życia w sposób bardziej emocjonalny i przystępny dla widzów. W życiu codziennym natomiast może być stosowane do opowiadania ciekawych historii czy też przekazywania informacji w bardziej interesujący sposób.Krytyka fabularyzującejPomimo wielu pozytywnych aspektów, fabularyzującej jest również krytykowana. Często zarzuca się jej przekłamywanie rzeczywistości i wprowadzanie elementów fikcyjnych, (...)

rabowało
(...) może być wykonywane przez pojedyncze osoby lub grupy. Jest niebezpieczne dla ofiar i sprawców, dlatego ważne jest zapobieganie temu przestępstwu poprzez odpowiednie środki bezpieczeństwa i edukację społeczeństwa. W przypadku, gdy dojdzie do rabowania, należy niezwłocznie zgłosić ten fakt na policję, aby sprawcy zostali ukarani zgodnie z prawem.