Co to jest czynieniem (definicja)?

Czy wiesz już co to jest czynieniem?

Inne definicje:

zabazgrz
(...) celu wyrażenia dezaprobaty lub krytyki.Przykładowe użycie słowa zabazgrz może mieć miejsce w sytuacji, gdy ktoś zostawi na biurku po sobie bałagan lub gdy dziecko pomaluje twarz farbami w sposób nieporządny. Można również użyć go w kontekście sztuki, na przykład mówiąc o abstrakcyjnym obrazie, który wydaje się być pomazany różnymi kolorami bez konkretnego celu czy przesłania.Zabazgrz jest także często stosowane w odniesieniu do tekstu lub pisma, które jest nieczytelne i trudne do zrozumienia. Może to (...)

Hadżi
(...) i oddaniem dla Boga.PodsumowanieHadżi jest zatem honorowym tytułem i określeniem dla muzułmanina, który odbył pielgrzymkę do Mekki. Jest to wyraz szacunku i uznania dla osoby, która wypełniła swoje religijne obowiązki i odwiedziła najświętsze miejsca islamu. Pielgrzymka do Mekki jest uważana za jeden z najważniejszych aktów w życiu muzułmanina, a tytuł hadżi jest symbolem odrodzenia i oczyszczenia z grzechów. Jest to zatem ważny element w życiu wyznawców islamu i stanowi część bogatej tradycji i kultury (...)

uczniowskich
(...) są specjalnie dostosowane do potrzeb i zainteresowań uczniów. Przykładem mogą być lekcje języka obcego, które są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania, aby każdy uczeń mógł znaleźć odpowiedni dla siebie poziom nauki.Akapit 4Ponadto, uczniowskie może także dotyczyć wydarzeń lub imprez organizowanych z myślą o uczniach. Mogą to być konkursy, festiwale, wycieczki czy spotkania, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i umiejętności uczniów oraz integrowanie ich w społeczności szkolnej.Akapit (...)

talmudysta
(...) na temat praw judaizmu. Jest to osoba, która studiuje i interpretuje teksty religijne, przestrzega tradycji i stara się żyć zgodnie z nakazami religijnymi. Talmudysta jest uważany za autorytet w kwestiach związanych z judaizmem, a jego wiedza i rozumienie prawa są szanowane przez społeczność religijną.Studia TalmuduAby stać się talmudystą, należy przejść przez długotrwałe i wymagające studia Talmudu - jednego z najważniejszych tekstów religijnych judaizmu. Talmud składa się z dwóch części: Miszny i Gemary. (...)

idiomeleonowi
(...) skojarzeń, co wzbogaca wyrażenie i nadaje mu głębszy sens.Odmiana słowa idiomeleonowi może być stosowana w różnych językach i w różnych kontekstach. W języku polskim przykładem idiomeleona może być słowo "kamień", które może oznaczać zarówno twardy, nieorganiczny twór skalny, jak i serce człowieka lub jego nieugiętość. W języku angielskim przykładem może być słowo "fire", które może oznaczać ogień, ale także zapał lub pasję.Idiomeleonowi można przypisać także pewne zastosowania w literaturze. Autorzy (...)

paginowanymi
(...) w tabelach lub wynikach wyszukiwania.Sposoby paginacjiIstnieje kilka sposobów paginacji, w zależności od potrzeb i rodzaju danych. Najczęściej spotykanym sposobem jest podział tekstu na strony o stałej liczbie wierszy lub znaków. Innym sposobem jest paginacja według kategorii lub daty, co umożliwia szybkie odnalezienie konkretnych informacji. W przypadku aplikacji lub stron internetowych, często wykorzystuje się paginację z wykorzystaniem przycisków "następna" i "poprzednia" lub numeracji stron.Korzyści (...)

ładowacz
(...) kopalniany lub górnik, którego zadaniem jest napełnianie węglem wózków lub wagoników. Jest to również maszyna wykorzystywana do załadunku lub rozładunku różnego rodzaju materiałów.Praca ładowacza jest niezwykle ważna w procesie wydobycia węgla lub innych surowców. To on odpowiada za dostarczenie odpowiedniej ilości materiału, który jest niezbędny do dalszych procesów przetwarzania. Dzięki jego pracy możliwe jest skuteczne wykorzystanie zasobów naturalnych i przetworzenie ich na potrzebne produkty.Ładowacz (...)

sadeckie
(...) tradycjami i historią. Jest to termin używany głównie przez mieszkańców Nowego Sącza i okolic, ale również przez osoby z innych części Polski, które zetknęły się z tym regionem.Pochodzenie słowaSadeckie jest odmianą przymiotnika Sadecki, który wywodzi się od nazwy Sądecczyzna – historycznego regionu w południowej Polsce. Słowo to pochodzi od staropolskiego słowa "sadz" oznaczającego "las" lub "gaj". Region ten był w przeszłości zalesiony, dlatego też nazwa Sądecczyzna wywodzi się właśnie od tego słowa. (...)